10.10.2013 00:00

Nabízím k pronájmu slaměný domek v Lažanech

Vážení, protože jsem se už definitivně odstěhovala z Lažan, přešlo léto a letní nájemníci slamáčku už jsou také pryč, můj slaměnohliněný domeček je opět volný a je možné si v něm pobydlet!
Nabídka je určená zejména romanticky založeným přátelům a návštěvníkům ShangriLy:), ale i těm míň romanticky založeným v případě, že ostatní ubytovací možnosti v ShangriLe i Karavanserai už jsou obsazené. Možné i na podzim a v zimě, domek je snadno vytopitelný.

Jestliže jedete na nějaký kurz nebo na různě dlouhou návštěvu do meditačního centra ShangriLa, je možné se domluvit na bydlení v domečku.

Obrázky domku najdete ve fotogalerii. Také tam přibyl článek o domečkujak dlouho se stavěl a tak. 

Taky je to parádní příležitost pokud chcete v centru strávit delší dobu, třeba přes nějaké prázdniny, jako dobrovolník, během Mystické růže, nebo jako takový retreatek o dovolené:).

Na podmínkách a cenách bychom se domluvili potom mailem nebo po telefonu. (V domečku totiž není voda, tak je vždy potřeba se domluvit i s Bhagatem.)
Pošlete SMS nebo e-mail. Kontakt

Na konci trajleru dokumentárního filmu Hlína jedna báseň od Honzy Řeháka mě můžete slyšet o domečku povídat. Tak se podívejte:) https://www.youtube.com/watch?v=H7s0S05jSmg . DVD s celým filmem je možné koupit Karavanserai, v kavárně.

Hezký podzim
Satya

—————

Zpět


Kontakt

Satya V. Helusová

Hluboká
(Žihle, Plzeň-sever)


+420 734 271 003IČ: 72471727