16.06.2017 15:35

Další nabízené kurzy

Kromě kurzů, které najdete v E-shopu, nabízím ještě několik dalších.
Nejsou na stránkách zatím detilně rozpepsány. 
Vyberte si, co vás zajímá a dejte mi vědět. :-) NEZÁVAZNĚ!

Točení na kruhu - Individuální kurz v dílně v Hluboké u Žihle. Také pro úplné začátečníky. Zpracování hlíny, centrování, uchacení nádob.

Dekorování keramiky - Seznámení s několika základními typy dekorování keramiky. Engobování, plastická dekorace, razítkování, vyrývání, podglazurní malba. Příprava barev a glazur. Pro začátečníky a mírně pokročilé. Individuální nebo skupinový.

Modelovaná keramika - Celodenní skupinový kurz modelované keramiky. Pro začátečníky i pokročilé. Nádoby, sošky, dekorování engobami, leštění, lepení... volná tvoba.

Míchání glazur - Pro mírně pokročilé. Z čeho se skládá glazura a jak ji namíchat z jednotlivých surovin. Jak upravit kupovanou glazuru a její uchovávání. Jak na vady glazur. 

Nápady a inspirace pro lektory - Celodenní skupinový kurz keramiky v Žihli, případně lze i jako individuální. Nápady a náměty pro samotnou práci s dětmi, míchání glazur, nakládání pece... Vhodné pro lektory keramickcých kroužků.

Papírová hlína - Seznámení s “papírovou hlínou”. Co to vlastně je, jaké má výhody a nevýhody, jak jí namíchat a jak s ní pracovat. Skupinový kurz v Žihli. Pro pokročilé.

Porcelán - Celodenní skupinový kurz. Základní seznámení s porcelánem na nízký výpal. Výroba sádrové fomy a lití porcelánu. Lektorka: Šárka Schmelzerová

Sádrové formy - Celodenní skupinový kurz. Výroba jednoduché a dvoudílné sádrové formy. Pro pokročilé. 

Individuální kurzy probíhají v dílně v Hluboké u Žihle. Termín podle dohody, také délka kurzu a jeho začátek je variabilní. Maximálně pro 2 osoby.

Skupinové kurzy probíhají v Žihli v prostorách DDM Raketa. Max. 6 osob. Termíny na vyžádání nebo dle rozpisu na webových stránkách www.keramikas.cz

—————

Zpět


Zaujal vás některý z nabízených kurzů?

Jestli vás některý kurz oslovil a rádi byste se na něj informovali blíž, napište mi, pošlu vám bližší informace
Kontakt

Satya V. Helusová

Hluboká
(Žihle, Plzeň-sever)


+420 734 271 003IČ: 72471727